Park Wodny w Julinku − sprawdź, co warto wiedzieć

Nie masz pomysłu na spędzenie gorącego letniego weekendu? Potrzebujesz chwili relaksu w miejscu, do którego będziesz mógł się wybrać zarówno solo, jak i z rodziną bądź przyjaciółmi? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że Park Wodny w Julinku to idealna propozycja dla ciebie.

Wszystko, co musisz wiedzieć o Parku Wodnym w Julinku

Park Wodny w Julinku to nowo otwarte miejsce na mapie podwarszawskiej miejscowości Julinek. Ten nowoczesny, doskonale wyposażony park został otwarty 25 czerwca, a już cieszy się bardzo pozytywną opinią wśród odwiedzających. Nic dziwnego, już jego powierzchnia robi wrażenie − obiekt mieści się na 20 tys. mkw. Wśród atrakcji, jakie czekają na gości, można znaleźć między innymi:

  • strefę basenową
  • zjeżdżalnie oraz różnego rodzaju rozrywki wodne
  • jacuzzi
  • kurtyny wodne
  • spray park
  • luksusowe miejsce relaksu z wyznaczoną strefą wyposażoną w leżaki.

Na terenie obiektu znajdują się również specjalne punkty gastronomiczne, w których goście mogą zjeść pyszne, świeże posiłki, a także napić się orzeźwiającego napoju.

Choć Park Wodny Julinek jest oficjalnie otwarty od soboty 25 czerwca, to 10 lipca odbędzie się impreza w stylu pool party, podczas której na gości czeka świetna zabawa i masa atrakcji. Jeśli zatem nie masz pomysłu na spędzenie niedzieli 10 lipca, przyjedź do Julinka i przekonaj się, czym odznacza się prawdziwa rozrywka.

Park Wodny w Julinku

Park Wodny w Julinku − jak tam dojechać?

Park powstał na terenie, który dawniej był zajmowany przez bazę cyrkową. Niegdyś zaniedbane miejsce, dziś przynosi relaks mieszkańcom Julinka oraz okolic. Park Wodny, o którym mowa, jest oddalony od Warszawy o ok. 30 km. Warto wspomnieć, że do tej pory Julinek jest pierwszym parkiem wodnym w okolicy. Jego dogodna lokalizacja sprawia, że to idealne miejsce zarówno dla mieszkańców Warszawy szukających chwili wytchnienia, jak i dla urlopowiczów, którym zależy na ciekawej rozrywce.

Niezwykle istotny jest fakt, że budowa obiektu odbyła się zgodnie ze wszystkimi zasadami ochrony środowiska. Inwestorom zależało na tym, by nie zaburzać naturalnej infrastruktury otaczającej park. Co więcej, sam Park Wodny w Julinku jest budynkiem energooszczędnym, a także wodooszczędnym, co bezpośrednio przekłada się na jego bezpieczniejsze dla środowiska funkcjonowanie.

Park w Julinku posiada również bazę noclegową. Ta może okazać się doskonałym rozwiązaniem dla gości, którzy chcą w Julinku zatrzymać się na dłużej. Dzięki strefie hotelowej do Julinka mogą przybywać również osoby, które nie mieszkają w okolicy.

Oprócz Parku Wodnego, który jest atrakcją samą w sobie, Julinek jest atrakcyjny również pod innymi względami. Czym przyciąga turystów z całej Polski? Jednym z takich miejsc jest między innymi park linowy, który stanowi doskonałą rozrywkę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych szukających wrażeń. Kolejnym miejscem, które zasługuje na wyróżnienie, jest oczywiście wesołe miasteczko zachęcające swoją rozbudowaną infrastrukturą. Dla osób ceniących sobie sportowy duch rywalizacji połączony z niewymuszoną elegancją ciekawą alternatywą może być pole do minigolfa. Przyjeżdżając do Julinka, masz wiele możliwości spędzenia czasu − to ty decydujesz, na co masz ochotę.

Ceny obowiązujące w Parku Wodnym w Julinku

Tak jak wspomnieliśmy, Park Wodny w Julinku to miejsce przyjazne zarówno rodzinom, grupom przyjaciół, jak i osobom podróżującym samotnie. Czy cennik obowiązujący w Julinku jest równie przyjazny dla kieszeni? Okazuje się, że tak. Za klasyczny bilet umożliwiający korzystanie ze wszystkich dostępnych w parku atrakcji trzeba zapłacić 99 zł. W tym miejscu należy podkreślić, że jest to cena za bilet bez limitu czasowego. W praktyce oznacza to, że płacąc raz, można korzystać z atrakcji parku do woli. Bilet ulgowy kosztuje 89 zł. Aby móc z niego skorzystać, należy okazać dokument uprawniający do korzystania ze zniżki (np. legitymację szkolną).

Dobrą informacją dla rodzin jest fakt, że Park Wodny pod Warszawą przewidział również opcje biletów grupowych (tzw. rodzinnych). Pakiet rodzinny 2+1 kosztuje 259 zł, natomiast wersja 2+2 − 339 zł.

Istnieje również możliwość zakupu biletów łączonych, które umożliwiają korzystanie z Parku Wodnego, a także z pozostałych atrakcji Julinka wymienionych w artykule. Nie czekaj zatem ani chwili dłużej i już teraz zobacz, co jeszcze czeka na ciebie w Parku Wodnym w Julinku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.