Ekstremalne obozy dla młodzieży w Polsce

Paintball…to słowo elektryzuje młodzież od lat. Jest to niesamowita zabawa, w której uczestnicy mogą przez chwilę poczuć się jak na polu bitwy. KOGIS oferuje więc wspaniałe wakacje w wydaniu paintballowym, ale nie tylko. Żądne przygód osoby mogą znaleźć coś dla siebie na kogis.pl. To będą niezapomniane wakacje z ogromem wrażeń i atrakcji.

Obozy młodzieżowe namiotowe w Tleniu

Obóz ASG dla młodzieży w Tleniu to bez wątpienia niezliczona ilość atrakcji i zadań taktycznych do wykonania. Ogółem taktyka i symulacja to główne cele zabawy ASG. Cały obóz zaczyna się od treningów na torze sprawnościowym, następne są przeprowadzane szkolenia strzeleckie tak, aby w pozorowanej walce być przygotowanym na 100%. To właśnie symulacja pola walki jest w tej całej zabawie najbardziej ekscytująca. Młodzież poznaje techniki bojowe oraz układa scenariusze walki w późniejszych misjach specjalnych. Każdy, kto marzył kiedykolwiek o survivalu, będzie mógł przeżyć to wszystko podczas obozu ASG w bazie namiotowej w Borach Tucholskich.

Obóz „Fortnite”

Zupełną nowością jest obóz „Fortnite” w Jantarze nad morzem. Jak dużą popularnością cieszy się ta gra wie każdy nastolatek, ale także młodsze dzieci. Dlatego KOGIS, wychodząc na przeciw popularności tej wspaniałej gry, organizuje obozy w takim stylu. Wybierając się na takie wakacje spotkasz z pewnością innych fanów tej gierki i razem stworzycie prawdziwy świat „Fortnite”. Spora dawka survivalu, a także przeróżnych gier terenowych, zapewnią wszystkim niezapomniane chwile i moc zaskakujących rozwiązań podczas walki w terenie. No bo przecież jak to w grze jest ustalone, zwycięzca na polu bitwy zostanie tylko jeden…

Obóz żeglarsko – paintballowy

Dzieci i młodzież w wieku 13-17 lat czeka dzięki KOGIS niebanalny sposób spędzenia wakacji. Otóż obóz żeglarsko -paintballowy na Mazurach łączy w sobie przygodę z wielkimi i niezapomnianymi emocjami, jakie będzie przeżywał każdy uczestnik obozu. A skąd będą pochodzić te ogromne emocje? Oczywiście z bitwy na kulki. W Węgorzewie, położonym przy głównym szlaku żeglarskim Wielkich Jezior Mazurskich, KOGIS zaprasza na wyjątkowo spędzony czas wakacyjny. W harmonogramie atrakcji przygotowanych przez organizatorów można oczekiwać:

  • regat
  • koncertów
  • festiwali szant
  • festiwali rockowych
  • festynów i wiele innych atrakcji. Ośrodek położony jest nad jeziorem Święcajty.

Obóz poszukiwaczy przygód

Jantar nad morzem zaprasza wszystkich chętnych do przeżycia fantastycznych przygód. Oczywiście nie będzie tutaj ani chwili na nudę, wręcz przeciwnie zajęć będzie tak dużo, że tylko naprawdę spragnieni wyzwań będą w stanie ogarnąć je wszystkie. Codzienne wyzwania odbywać się będą na najwyższych obrotach, zaczynając od paintballa i skimboardingu, a kończąc na strzelnicy i quadach. W planach jest także również impreza na orientację i wielka olimpiada sportów wodnych. Niewątpliwą atrakcją są gry fabularne.

Tak więc dla miłośników przygód, wrażeń i sporej dawki gier terenowych, KOGIS zapewnia obozy dedykowane w takim właśnie stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.