Hulajnoga hybrydowa- ekologiczna, bezpieczna i funkcjonalna

Hulajnogi elektryczne to trend, który z impetem wjechał na nasze chodniki. Nie ma się co dziwić takiej popularności – są wygodne, szybkie i stanowią idealny środek transportu pozwalający omijać korki drogowe. Jak każda elektronika, ich bateria ma swoje ograniczenia i po pewnym czasie wymaga ładowania. Jednak nie każda. Firma Spokey posiada w swojej ofercie hulajnogę hybrydę; Mobius umożliwia jazdę nawet z rozładowaną baterią bez ryzyka zatarcia silnika.

Z pozoru przypominająca zwykłą hulajnogę hybryda wyposażona jest w elektryczny napęd nożny, dzięki czemu kierujący może mieć pełną kontrolę nad przyspieszeniem. Jak już o nim mowa – średnio elektryk rozwija prędkość do 15/20 km/h i umożliwia przejechanie na pełnej baterii około 15 km. Hybryda natomiast po rozładowaniu baterii zachowuje się jak jej klasyczny przodek – wystarczy zwykłe odpychanie się i można jechać dalej. Dziecinnie proste? Co się dziwić, że ten jednoślad pokochali zarówno dorośli, jak i dzieci.

Z założenia hulajnogi elektryczne mają stanowić alternatywę dla komunikacji publicznej czy samochodu na krótkich dystansach. Nie emitują spalin i nie przykładają się do zwiększenia ruchu na drodze. Są lekkie i przede wszystkim – bezpieczne. Przykładowo model TORCH od Spokey wyposażony jest w tarczowy hamulec z tyłu i elektryczny z przodu oraz w pełne oświetlenie.

Elektroniczny wyświetlacz LED informujący o poziomie baterii, regulowana wysokość kierownicy, zmiany biegów, szybkie składanie, wersja adult i kids – to i o wiele więcej oferują nam hulajnogi elektryczne Spokey, które można dostać już od 500 zł.

źródło: https://spokey.pl/hulajnoga-elektryczna-spokey-mobius-comfort

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.