Miękkie klocki dla Twojego malucha

Zastanawiasz się jaki prezent sprawić maluchowi, aby spędził czas na świetnej zabawie? Postaw na miękkie klocki. Okazji jest wiele święta, urodziny, imieniny. Warto wybierać zabawki, które nie tylko posłużą zabawie, ale i edukacji maluchów.

Dla dziecka w każdym wieku

Zabawki dla dzieci można podzielić na te w przedziale wiekowym powyżej 3 miesięcy, pół roku oraz powyżej 10 miesięcy. Miękkie klocki dla dzieci mogą pomagać w rozwoju dziecka. Jakich umiejętności mogą uczyć?

Po pierwsze klocki stymulują umiejętności manualne dziecka. Dodatkowo uczą zależności przyczynowo-skutkowych np. poprzez dopasowywanie klocków. Dzięki żywym kolorom świetnie działają na zmysły malucha oraz pozytywnie wpływa na percepcję wzrokową, skłonność do skupienia i umiejętność podziału zabawek na kategorie. Prócz tego stymulowany jest rozwój psychofizyczny malucha oraz rozwijana jest jego wyobraźnia. Miękkie zabawki dla dzieci sprawdzą się zwłaszcza dla maluszków, które wymagają przede wszystkim bezpiecznych zabawek.

Wszystkie zabawki są bezpieczne dla zdrowia dzieci, można je łatwo myć, są nietoksyczne. Wiemy jak ważne jet to w przypadku, gdy ciekawe dzieci chcą próbować wszystkiego i wkładają zabawki do buzi.

Zabawki posiadają też sugerowany podział na płeć malucha. Na zabawki można przeznaczyć różny budżet do 50 złotych oraz powyżej tej kwoty.

Znani producenci zabawek

Na stronie można odnaleźć zabawki wielu znanych producentów. Wśród nich znajduję się np.:

  • Clementoni
  • ELEO-T
  • Fisher Price
  • Smily Play

Prócz miękkich klocków dla dzieci można odnaleźć również zabawki drewniane, klocki obrazkowe, klocki plastikowe oraz piankowe. Dzięki temu łatwo można je dostosować do wieku i obecnego rozwoju malucha.

O księgarni edukacyjnej

Księgarnia Edukacyjna to internetowa, platforma sprzedażowa Grupy MAC S.A. Cechuje się szeroką ofertą dla szkół, nauczycieli, uczniów, jak również rodziców. Na stronie można znaleźć podręczniki edukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz gry edukacyjne dla najmłodszych. Na rynku istnieje już od ponad 20 lat i z powodzeniem wspiera projekty na rzecz polskiej edukacji. Jako główne korzyści zakupów na stronie wskazywane są:

  • Duży wybór książek oraz publikacji okołopodręcznikowych
  • Zawsze najświeższe wydania podręczników
  • Błyskawiczny czas dostawa przez kuriera w ciągu 48 godzin
  • Całkowite bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzonych transakcji
  • Pełna oferta zgodna ze standardami edukacyjnymi na jednej platformie

A wy jakie zabawki wybralibyście dla swoich najmłodszych pociech? Od jakiego wieku używacie zabawek edukacyjnych?

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.