Samochodowe lusterko BeSafe – wygoda i bezpieczeństwo w podróży

Podróż z małym dzieckiem bywa stresująca dla rodziców, szczególnie jeśli pociecha nie śpi i jest marudna. Poza tym rodzice nie zawsze mogą razem jeździć z maluszkiem, a wtedy dziecko zostaje samo na tylnej kanapie, obrócone tyłem do kierunku jazdy i opiekun, który prowadzi samochód, nie może sprawdzić co się z nim dzieje.

W takim wypadku warto rozważyć zakup specjalnego lusterka do samochodu, dlatego dzisiaj przedstawimy Wam ciekawą propozycję od firmy BeSafe.

Lusterko BeSafe ze zintegrowanym oświetleniem

Dziecko podróżując tyłem do kierunku jazdy, jest obrócone w przeciwną stronę niż kierujący pojazdem rodzic. Taka pozycja dziecka zdecydowanie zwiększa jego bezpieczeństwa, jednak aby zobaczyć, co dziecko robi w danym momencie, trzeba by siedzieć na tylnej kanapie. Rodzice nie zawsze mają taką możliwość i wówczas z pomocą przychodzi lusterko BeSafe.

Jest to bowiem lusterko o dużej powierzchni wyposażone w zintegrowane oświetlenie, dzięki któremu dokładnie widać maluszka, nawet gdy za oknem jest już ciemno. Poza tym wspomniane lusterko jest sterowane na pilot i rodzic może sam dowolnie decydować, kiedy włączy oświetlenie.

Lusterko BeSafe — szybki montaż

Ogromną zaletą lusterka BeSafe jest jego uniwersalność, ponieważ produkt ten można zamontować w każdym samochodzie niezależnie od jego marki, czy też modelu. Ponadto sam montaż jest prosty i intuicyjny, dlatego można wygodnie umieścić lusterko na zagłówku. Czynność ta nie zajmuje wiele czasu, co jest szczególnie ważne przy małych dzieciach.

Co istotne, specjalne pasy do zamontowania lusterka są wytrzymałe i stabilne, przez co nie zsuną się z zagłówka w trakcie jazdy. Wobec czego wystarczy, że rodzice raz zamontują lusterko i nie będą już musieli się martwić jego położeniem, czy też ustawieniem.

lusterko BeSafe

Lusterko BeSafe — wygodna regulacja

Samochody różnią się między sobą wielkością, czy też wysokością lub kątem nachylenia tylnej kanapy. Same foteliki również miewają odmienne kształty i można je ułożyć w co najmniej dwóch pozycjach. Dlatego lusterko BeSafe posiada nowoczesny mechanizm obracania i pochylania, dzięki któremu można je idealnie ustawić.

Rodzice będą mogli zatem tak przechylić lusterko, aby widzieć nie tylko buzię dziecka, ale i także jego rączki. Jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której można obserwować, jak dziecko bawi się zabawkami lub spożywa posiłek w trakcie jazdy.

Lusterko BeSafe — bezpieczeństwo

Funkcjonalne lusterko BeSafe do samochodu to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Ponieważ używając tego lusterka, rodzic będzie mógł w każdej chwili skontrolować, co właśnie robi jego pociecha. Jeśli cokolwiek zaniepokoi opiekuna, to dzięki lusterku BeSafe możliwa będzie sprawna i adekwatna reakcja na ewentualne zagrożenie.

Ponadto dzięki samochodowemu lusterku można być cały czas w kontakcie z dzieckiem i reagować na jego potrzeby. W takim wypadku komunikacja jest znacznie ułatwione, tym bardziej że małe dzieci wiele swoich potrzeb próbują sygnalizować wyłącznie gestami.

BeSafe — inne praktyczne akcesoria

Poza lusterkiem do samochodu warto rozważyć również zakup innych praktycznych akcesoriów, które znacznie ułatwią podróżowanie z małym dzieckiem. Ciekawą propozycją będzie na przykład ochraniacz na tablet, czy osłonka na szybę.

Chcąc jeszcze bardziej zwiększyć komfort dziecka w trakcie podróży, można także zdecydować się na zamówienie specjalnej poduszki podtrzymującej głowę w foteliku.

Zatem lusterko BeSafe to przydatny i funkcjonalny produkt, który świetnie się sprawdzi w trakcie jazdy samochodem z małym dzieckiem. Ponieważ dzięki lusterku rodzic nie musi się już martwić, że nie wie, co się dzieje z dzieckiem i będzie mógł spokojnie skupić się na bezpiecznym kierowaniu samochodem.

Źródło: https://www.besafe.com.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.