10 najmłodszych ojców w historii świata

Każdy z nas przebył inną drogę podczas swojego życia. Jednak w każdej z nich jest jedna osoba, której obecność znaczyła najwięcej. Osoba, o której mówię, zawsze nas chroni, zawsze wie, gdzie jesteśmy, wskazuje nam ścieżki i wspiera nasze drogi, które obierzemy.

To oczywiście ojciec. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy ojcem też jest dziecko. Ten artykuł przedstawi wam 10 najmłodszych ojców, którzy byli tam, gdzie ich miejsce, przy dziecku.

10 najmłodszych ojców w historii świata

 

Naszym numerem 10 jest chłopiec mający 14 lat. Jest on obywatelem Wielkiej Brytanii. Co ciekawe jest to dopiero początek jego historii, ponieważ został on także najmłodszym dziadkiem na świecie. Jego wnuczęta narodziły się, gdy miał on 29 lat. Jest też duża szansa, że zostanie najmłodszym pradziadkiem świata.

Numer 9 to 12-letni chłopiec z Rosji. W lipcu 2010 roku pojawiła się informacja, że ten dwunastolatek został ojcem przedwcześnie narodzonej dziewczynki.Co ciekawe matka dziecka jest nawet młodsza od chłopaka, ponieważ miała tylko 10 lat. Ten wiek daje mu 9 miejsce na naszej liście.

Numer 8 to 13-latek  z Belgii. Nie jest znane nam jego imię, ale został on ojcem w 2006 roku w miejscowości Montigny-le-Tilleul. Był on szkolnym kolegą matki dziecka. Sama ciąża została odkryta przez matkę dziewczyny, która zauważyła, że jej córka przybiera na wadze. Gdy dieta nie pomogła, poszły one do lekarza, który oświadczył, że dziewczyna jest w ciąży. Dalsze losy tej pary nie są znane.

Numer 7 – 13-letni chłopak z Wielkiej Brytanii. Ponownie odwiedzamy Wielką Brytanię. Wspomniany chłopak stwierdził, że nigdy wcześniej nie był tak szczęśliwy, jak w momencie narodzin Maisie Roxane. Potem jednak się okazało, że nie jest on prawdziwym ojcem dziecka, co zostało potwierdzone przez badania DNA. Ojcem okazał się inny 14-latek.

Numer 6 – 12-latek z Zimbabwe. Jest to nieznany nam z imienia chłopiec, który został ojcem córki Samanty Goodman, która miała 10 lat podczas tego zdarzenia. Sytuacja, w której doszło do zbliżenia jest równie niecodzienna co wiek dzieci. Otóż podczas zabawy w chowanego ukryli się oni w jej rodzinnej bibliotece i znaleźli zdjęcie intymnego momentu między mężczyzną a kobietą. Postanowili więc to zrobić i jak stwierdziła dziewczyna „ było to zabawne”. Ciążę dziewczyny odkryła jej matka, która zaniepokojona wzrostem brzucha córki zabrała ją do lekarza.

Numerem 5 jest 13-letni ojciec z Rosji. Ta historia nie jest podobna do poprzednich. Ten 13-latek zgwałcił swoją 8-letnią sąsiadkę Anię. Zastanawiacie się jak to możliwe, że tak młoda dziewczyna zaszła w ciążę skoro dojrzałość seksualną osiąga się po 11 roku życia? Okazuje się bowiem, że Ania osiągnęła już ją w wieku 7 lat.

Naszym numerem 4 jest 13-letni chłopak z Wielkiej Brytanii. Ta historia to kolejny pokaz niekontrolowanej miłości między dziećmi. Para, o której mowa to najmłodsi rodzice w całej Wielkiej Brytanii. Poznali się w podstawówce i w tym czasie wszystko miało miejsce. Ponoć z osób, które znały dziewczynkę nikt nie był w stanie uwierzyć, że urodziła ona dziecko, które warzyło 3,4 kg. Co ciekawe po narodzinach dziecka para ta się pobrała.

Numer 3 – Sean Steward (12 lat). Poznał on matkę swojego dziecka w wieku 11 lat. Emma była sąsiadką jego rodziny. Coś między nimi zaszło, a po 9 miesiącach zostali rodzicami Ben Louis urodzonej 20 stycznia 1998 r. Związek między nimi jednak nie przetrwał, a ich drogi się rozeszły. Dziewczyna jest szczęśliwą mężatką, a Sean został kilkukrotnie wysłany do więzienia za kradzieże.

11-letni chłopak z Nowej Zelandii, nasz numer 2.  Kolejna nieszczęśliwa historia. Chłopiec ten został ojcem dziecka, które urodziła 36-letnia matka jego kolegi. Według raportów wszystko miało początek, gdy wraz z kolegą nie mieli zajęć i poszli do jego domu. Tam matka chłopca podała my alkohol i zmusiła to kontaktu seksualnego, które powtarzali przez kilka miesięcy do momentu zajścia w ciążę przez kobietę. Chłopiec przyznał się jednak dyrektorowi podstawówki, a to sprawiło, że kobieta została aresztowana.

I numer 1.Chłopiec z Indii. To także najstarsza historia z tutaj opisanych. Ten 9-letni chłopiec został ojcem dziecka 8-letniej dziewczynki w 1910 roku w Chinach. To była jednak popularna praktyka w tamtych czasach, by mieć dzieci w okolicach 10 roku życia, nawet mimo przerostu populacji w kraju. Co ciekawe Ci młodzi rodzice łącznie mieli czwórkę dzieci. Dwóch chłopców i dwie dziewczynki. Niestety nie posiadamy jednak żadnych imion ani danych na temat ich dalszej historii.

Informacje zebrał: Dawid Staniucha

 

9 komentarze

 1. D. Odpowiedz

  Osobiście nie wyobrażam sobie być ojcem w tym wieku. To musi być olbrzymie wyzwanie nie tylko dla rodziców, którzy sami są dziećmi, ale też dla ich rodzin.

 2. Dąbrowa Odpowiedz

  W klasie 3ej szkoły podstawowej u mojej córki dziecięce zabawy na szkolnej świetlicy polecgaly na obmacywaniu. Jeden z chłopców proponował to dziewczynkom a one się godziły. Córka się nie zgodziła to później jej dokuczał. Rodzice, miejcie swoje dziecko na uwadze. A nie tylko kasa, praca i internet

 3. MAJONEZ Odpowiedz

  Nie wyobrażam sobie być rodzicem w tym wieku. Obowiązki, szkoła. W dodatku ograniczony kontakt z rówieśnikami. Nie chciałabym.

 4. D.t.&f. Odpowiedz

  Tak samo nie wyobrażam sobie być ojcem w tym wieku, jeszcze 14 to może zrozumiem, ale 8? Nawet nie chce sobie tego wyobrażać 0-0″
  13 to też w pewnym sensie już dużo lat, ale szkoła itp. :/ u 14 latków tak samo jest :/

 5. Zbigniew Odpowiedz

  Super Artykuł. Czytałem o 5cio latce która zaszła w ciąże to dopiero robi wrażenie!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale żeby tak takiego MILFa w tym wieku oporządzić to dopiero alwaro he he

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.