Bedafo – polskie obuwie dla dzieci

Marka Befado jest bardzo znanym i renomowanym producentem różnego rodzaju obuwia, które w szczególności przeznaczone jest dla dzieci. Firmę za wysokiej jakości produkty doceniają w szczególności rodzice, którym zależy na tym, aby ich dzieci chodziły w zdrowym dla nóg oraz odpowiednio dobranym obuwiu. Przedsiębiorstwo Befado jest polską firmą, która posiada bardzo bogate doświadczenie w produkowaniu tego rodzaju wyrobów. Dzięki temu posiadają one doskonałe parametry jakościowe, które są potwierdzone przede wszystkim certyfikatem „Zdrowa Stopa”. Wyroby wytwarzane przez firmę bardzo doceniane są także za granicą i chętnie kupowane przez zagranicznych rodziców.

Zasady produkcji

Marka Befado podczas produkcji swoich wyrobów kieruje się pewnymi z góry założonymi zasadami, które sprawiają, że proces produkcji przebiega w bardzo sprawny sposób. Stworzone zasady są przestrzegane przez pracowników na każdym możliwym etapie produkcji. Oprócz tego wszystkie produkty marki Befado są produkowane wyłącznie z certyfikowanych materiałów, które posiadają bardzo wysokie parametry jakościowe. Dzięki temu są w pełni zdrowe dla wciąż rozwijającej się stopy dziecka i odpowiednio przewiewne. Wiele z wykorzystywanych materiałów ma także sprawdzone działanie przeciwgrzybiczne i antybakteryjne, dzięki czemu w bardzo dobry sposób uniemożliwia rozwój różnego rodzaju patogenów na skórze.

Befado

Zalety butów Befado

Buty Befado bez wątpienia mają szereg zalet. W związku z tym, że są one wykonane z najlepszej jakości materiałów w bardzo dobry sposób sprawdzą się u dzieci w różnym wieku. W bogatej ofercie firmy można znaleźć przede wszystkim produkty przeznaczone do noszenia wewnątrz pomieszczeń, czyli kapcie. Idealnie się one sprawdzą zarówno podczas zabaw w domu, jak i wielogodzinnych zabaw w przedszkolu czy żłobku. Buty marki Befado są wyprodukowane zgodnie z wszelkimi zaleceniami fizjoterapeutów, dlatego bez wątpienia będą one bezpieczne dla wciąż rozwijającej się stopy dziecka.

Balerinki

Wśród popularnych rodzajów butów marki Befado można bez wątpienia wyróżnić balerinki. Są to buty przeznaczone w szczególności dla dziewczynek, ze względu na ich unikalny fason. Występują we wielu kolorach oraz rozmiarach, dzięki czemu łatwo je dopasować do stopy. Tego rodzaju buty mają bardzo elastyczną podeszwę, a wiele modeli posiada miękką wyściółkę Soft-B system. Balerinki mogą mieć zapięcie na rzep lub gumkę, które jest stosunkowo proste do zapięcia przez dziecko.

Botki

Kolejnym rodzajem obuwia marki Befado są botki. Tego rodzaju buty również przeznaczone są w szczególności dla dziewczynek, ze względu na ich dziewczęcy fason. Z powodzeniem mogą je nosić starsze dzieci, ponieważ występują jedynie w dużych rozmiarach, czyli od rozmiaru 26 do 30. Mają one wysoką cholewkę, która sięga za kostkę. W sprzedaży można znaleźć tylko kilka modeli tego rodzaju obuwia. Mogą one mieć kolor niebieski lub wielobarwny.

Kalosze

Bardzo popularnym rodzajem butów znanej i renomowanej marki Befado są także kalosze. Produkty te z powodzeniem mogą być noszone zarówno przez dziewczynki, jak i przez chłopców. W sprzedaży występują w dość jednolitej kolorystyce, jednak bez wątpienia przypadną do gustu każdemu małemu człowiekowi. Wśród ich głównych kolorów można wymienić barwę różową, niebieską, granatową, a także fioletową. Nie posiadają zapięcia, dzięki czemu bardzo łatwo się je wkłada oraz zdejmuje. Wykonane są z wysokiej jakości elastycznej pianki EVA.

Kapcie Befado

Marka Befado w swojej ofercie posiada także różne rodzaje kapci. Mogą być one noszone zarówno przez dziewczynki, jak i przez chłopców. Mają dość zróżnicowaną kolorystykę, a także różny kolor podeszwy. Dzięki temu bez wątpienia każde dziecko wybierze wzór, który będzie mu w pełni odpowiadał. Befado kapcie nie mają zapięcia i występują w formie klapek lub mają zapięcie i występują w formie półbutów. Sprawia to, że są bardzo łatwe do wkładania i poradzą sobie z nim nawet najmłodsze dzieci.

Klapki

Kolejnym rodzajem obuwia produkowanego przez przedsiębiorstwo Befado są klapki. Mogą je nosić zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Buty tego rodzaju nie mają żadnego zapięcia, po prostu się je wsuwa na nogę. Występują one w bardzo zróżnicowanej kolorystyce, dopasowanej do preferencji obu płci. Tego rodzaju buty są bardzo lekkie i wygodne, dzięki czemu można je nosić także na plaży czy basenie. Wyprodukowane zostały z lekkiej pianki EVA, która charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami jakościowymi. Są one bardzo wygodne i komfortowe podczas chodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.