Bitwa wypełniaczy: co jest lepsze – Stillage czy Juviderm?

Nawet najbardziej doświadczeni kosmetolodzy nie mogą z całkowitą pewnością powiedzieć, co jest lepsze – Stylage czy Juviderm, Belotero czy Theosial, Surjiderm czy Filorga, ponieważ każdy wypełniacz ma swoje unikalne właściwości i cechy, które należy wziąć pod uwagę przy korygowaniu określonego obszaru. Ale dzisiaj po prostu porównamy różnice i podobieństwa dwóch liderów w kategorii odmładzania iniekcyjnego – francuskich wypełniaczy Stylage i amerykańskich wypełniaczy Juvederm, których popularność nie przestaje rosnąć z roku na rok.

Naturalna młodość twarzy dzięki Stylage jest naprawdę piękna!

Poważne inwestycje w badania, wykorzystanie zaawansowanego technologicznie sprzętu i innowacyjne podejście do produkcji pozwoliły zaawansowanemu laboratorium Vivacy osiągnąć niesamowite wyniki w rozwoju profesjonalnych wypełniaczy skórnych do terapii przeciwstarzeniowej w krótkim czasie. Obecnie produkty Stylage cieszą się dużym popytem i lojalnością zarówno wśród klientów, jak i kosmetyczek, ponieważ pod wieloma względami wypadają korzystnie w porównaniu z konkurencyjnymi markami.

Co więc wyróżnia Stylage na tle innych marek?

Główną zaletą naszego pierwszego pretendenta do pozycji lidera jest to, że wypełniacze Stylage to rewolucyjna symbioza starannie oczyszczonego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego i roślinnego alkoholu wielojądrowego mannitolu.

Kwas hialuronowy stabilizowany za pomocą opatentowanej technologii IPN, podobnej do przenikającej się sieci strukturalnej i połączony za pomocą techniki 3D Matrix, ma jednocześnie dwie ważne właściwości:

Po pierwsze, sprawia, że żel jest bardzo elastyczny i plastyczny, co gwarantuje gładkie wypełnienie trudno dostępnych obszarów skóry właściwej z możliwie najbardziej naturalnym efektem wizualnym.

Po drugie, jest wysoce odporny na wpływy zewnętrzne i zapewnia długotrwały efekt końcowy.
Obecność naturalnego przeciwutleniacza mannitolu w składzie wypełniaczy, a w niektórych produktach linii – sorbitolu, nie tylko przedłuża żywotność implantu, nie tylko zapewnia ochronę przed szkodliwymi wolnymi rodnikami, ale także pomaga zminimalizować ryzyko zapalenia po wstrzyknięciu.

Plastikowe implanty Stillage są reprezentowane przez kilka preparatów do plastyki konturów i dwa produkty do biorewitalizacji. Spektrum działania tych wypełniaczy obejmuje wszystkie problematyczne obszary twarzy:

  • przerzedzone obszary okolicy skroniowej,
  • przywrócenie objętości kości policzkowych i policzków,
  • korekta kształtu nosa i konturu podbródka,
  • eliminacja fałdów nosowo-wargowych i zmarszczek mimicznych,
  • wygładzenie linii marionetki,
  • wypełnienie objętości ust i wszelkie korekty w tym obszarze.

Efekt działania preparatu utrzymuje się średnio od 6 do 12 miesięcy, w zależności od wybranego obszaru i zadania postawionego przed lekarzem, po czym wypełniacze płynnie ulegają degradacji i są usuwane bez pozostałości dzięki pracy gruczołów wydzielniczych.

Zasada Juvederm: doskonałość nie zna granic!

Aby pomóc Ci zdecydować, co jest lepsze – Stillage czy Juviderm, konieczne jest również ogólne omówienie drugiej marki – Juvederm.

Każdy kosmetolog powie Ci wiele o wypełniaczach Juviderm, ponieważ dziś jest to marka nr 1 w kwestiach iniekcyjnego odmładzania twarzy, przywracania objętości, korekcji i modelowania konturów niektórych obszarów, uzupełniania utraconych rezerw wilgoci. Kwas hialuronowy w preparatach Juvederm jest pochodzenia syntetycznego i jest filtrowany na specjalistycznym sprzęcie z maksymalnego procentu szkodliwych zanieczyszczeń i pozostałości produktów rozpadu czynnika stabilizującego, co czyni go naprawdę bezpiecznym dla komórek skóry.

Rodzina Juviderm oferuje jedną z najbardziej kompletnych gam wypełniaczy, które różnią się stężeniem składnika aktywnego, poziomem gęstości i szybkością rozkładu kwasu hialuronowego.

W przypadku drobnych linii i pierwszych zmarszczek zaleca się stosowanie Juvederm 18 lub Juvederm Ultra 2, których skład jest uzupełniony lidokainą, a ulepszona formuła stabilizacji kwasu hialuronowego pozwala przedłużyć ważność zastrzyku do 1 roku.

Do wygładzania średnich zmarszczek między brwiami, poziomych linii na czole i słabo wyrażonych fałdów nosowo-wargowych kosmetyczki stosują Juvederm 24 lub Juvederm Ultra 3, o gęstszej konsystencji i lepkiej konsystencji.


Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.