Najbezpieczniejsze słuchawki dla taty

Super jest być tatą – do tego nikt nie ma zastrzeżeń. Każdy z nas jednak wie ile czasu i pracy wymaga opieka na dzieckiem zwłaszcza w pierwszych latach jego życia. Warto jednak pamiętać, żeby mieć też czas dla siebie i od czasu do czasu się zrelaksować.

Najpopularniejszą tego formą jest słuchanie muzyki. Jednak mając zasłonięte uszy możemy nie słyszeć dziecka, więc nie zawsze jest to bezpieczne. Na szczęście jest firma, która rozwiązała ten problem.

Słuchawki Aftershokz – nowa technologia dla wymagających

Aftershokz to producent słuchawek z przewodnictwem kostnym. Jak to działa? Używają one kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Inaczej mówiąc zakłada się je na wysokości kości policzkowej, więc ucho jest całkowicie odkryte. Dzięki temu idealnie słyszymy zarówno muzykę jak i wołające dziecko.

Co ciekawe za pomocą przycisku wielofunkcyjnego można odbierać połączenia telefoniczne, więc rozmowy przez telefon i ciągły kontakt z dzieckiem nie będą już problemem. Warto dodać, że słuchawki działają na Bluetooth, więc nie trzeba martwić się kablem. Na pełnym naładowaniu gotowe są grać aż 6 godzin, a giętki i lekki pałąk sprawia, że są bardzo wygodne.

Zastosowań takiego rozwiązania może być zdecydowanie więcej. Często używają ich biegacze lub rowerzyści, którzy chcą słuchać muzyki i słyszeć wszystkie nadjeżdżające auta. Sposobów może być wiele, a wszystko zależy od waszej kreatywności – o wszelkie kwestie techniczne zadbała firma Aftershokz.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.