Urodziny dla dzieci w Warszawie – ile kosztują i jak zorganizować je taniej?

Chcesz urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla pociechy? Sprawdź, gdzie zorganizować je w Warszawie i na jaki koszt trzeba się przygotować.

Coraz więcej rodziców decyduje się dzisiaj na urządzenie przyjęcia dziecięcego poza domem. To nie tylko wygodniejsza opcja, ale również zapewnia jeszcze więcej zabawy. Gdzie można zorganizować urodziny dla dzieci w Warszawie?

Dlaczego warto urządzić urodziny dla dziecka poza domem?

Chociaż przyjęcie urodzinowe w domu jest najtańszą opcją, to jednak nie zawsze jest ono uznawane za najlepszą. Często rodzice nie zawsze mają czas na przygotowanie imprezy lub po prostu nie mają do tego miejsca.

Jednak o urządzeniu urodzin dla dziecka poza domem może decydować się nie tylko wygoda. W kwestii jak imprezy dla dzieci Warszawa ma wiele punktów, w których można urządzić niezapomniane przyjęcie dla malucha, aby było ono spełnieniem jego marzeń.

Urodziny poza domem mogą być zatem połączeniem przyjemnego z pożytecznym – rodzice nie muszą poświęcać czasu na obsługę imprezy, natomiast dziecko może mieć wspaniałą niespodziankę w postaci imprezy jedynej w swoim rodzaju. A jeśli tę specjalną okazją do świętowania są urodziny Twojego dziecka, zastanów się nad tym, czy nie zorganizować mu ich w niecodzienny sposób. Takim rozwiązaniem mogą być zajęcia związane z eksperymentami, ulubionymi postaciami lub atrakcjami. Urodziny dla dzieci Częstochowa to gwarancja najlepszej zabawy, tym bardziej, jeśli Twoje dziecko interesuje się kuchnią molekularną lub uwiebia Harrego Pottera.

Warszawa: gdzie zorganizować imprezę dla dziecka?

Rodzicom planującym urodzinfrodzajuy dla dzieci Warszawa może zaoferować dostęp do wielu miejsc, gdzie czeka doskonałe zaplecze dla wszelkiego rodzaju przyjęcia dla najmłodszych.

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka w Warszawie można zorganizować w miejscach jak:

 • Sale zabaw
 • Parki trampolin
 • Muzea
 • Galerie sztuki
 • Kawiarnie i restauracje
 • Tory gokartowe
 • Escape roomy
 • Baseny
 • Kluby sportowe
 • Kluby jeździeckie
 • Kina

Oczywiście, to tylko parę propozycji, ponieważ urodziny dla dzieci w Warszawie można zorganizować także w wielu innych miejscach. Tak szeroka gama punktów pozwala jednak na dopasowanie najlepszej opcji dla malucha, także tak, aby zapewnić mu niezapomniane wrażenia podczas jego wyjątkowego dnia.

Urodziny dla dzieci – ceny w Warszawie

Gdy chodzi o organizowane poza domem urodziny dla dzieci Warszawa może zaproponować ceny na poziomie niemalże na każdą kieszeń. Chociaż za przyjęcie trzeba będzie zapłacić więcej niż za to urządzone w domu, to jednak warto pamiętać o tym, że zapewnia ono szerszą gamę atrakcji dla malucha i zaproszonych gości.

Zazwyczaj za urodziny dla dzieci odbywające się w Warszawie trzeba zapłacić cenę wynoszącą od około 50 do 90 złotych za jedną osobę. Tak duży przedział cenowy wynika nie tylko z faktu, że imprezy odbywają się w różnych miejscach, ale również ma związek z zawartością pakietu urodzinowego.

Zazwyczaj w cenie urodzin dla dzieci znajdują się poniższe elementy:

 • Wynajęcie salki urodzinowej
 • Dodatkowe atrakcje w cenie, zależnie od wybranego miejsca, na przykład zabawa na sali zabaw, trampolinach, zwiedzanie, warsztaty
 • Zastawa stołowa
 • Napoje i przekąski – mogą być dodatkowo płatne
 • Opiekun urodzin
 • Zaproszenia na urodziny

Poza powyższymi elementami w skład pakietu urodzinowego mogą wchodzić także inne elementy, na przykład mogą być to animatorzy, usługi malowania buzi, skręcania balonów, piniata, wykonanie tatuażów brokatowych, tort, warsztaty. Są to elementy dodatkowo płatne, ale warto wziąć je pod uwagę, aby zapewnić solenizantowi i gościom niezapomnianą zabawę.

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka poza domem – jak zaoszczędzić?

Za urodziny dla dzieci w Warszawie, na które przyjdzie kilkanaście dzieci, trzeba zapłacić nawet ponad tysiąc złotych. Dla wielu rodziców to bardzo duży wydatek. Czy za urodziny dla dziecka można zapłacić mniej?

Aby zaoszczędzić na urodzinach dla dziecka, warto pamiętać o paru kluczowych kwestiach:

 • Warto porównać ceny za urodziny dla dzieci w różnych miejscach, aby znaleźć najtańszą ofertę
 • Organizacja urodzin dla dziecka w ciągu weekendu – w piątek, sobotę i w niedzielę, będzie droższa niż podczas pozostałych dni
 • Można przygotować własny tort – za jego wniesienie czasami trzeba jednak zapłacić
 • Wybór tańszego pakietu pozwala na ograniczenie kosztów – warto sprawdzić wtedy zakres oferty, ponieważ wiele punktów zapewnia niezapomnianą zabawę nawet w najtańszej opcji.

3 komentarze

 1. Anita Odpowiedz

  Witam! Szukam jakiś inspiracji na czwarte urodziny syna. Ma to być prezent składkowy, więc może być coś nieco droższego. Syn zapytany co by chciał mówi że kolorowankę i małego dinozaura to i to posiada. Nie mamy tv, więc nie podążamy za tym co teraz modne. Z większych rzeczy mamy drewnianą kuchnie, remizę strażacką, garaż, Duplo i zwykle LEGO, figurki zwierzątek. Aktualnie u nas na topie różne potworki, ale te zainteresowania zmieniają się często, więc szukam czegoś uniwersalnego na lata.

 2. Mikkyomign Odpowiedz

  Интересно спасет красота мир или уже нет Может все ? Сожет мы уже опоздали навсегда?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.