Wracamy do bajkowego przedszkola!

No i mamy wrzesień, a to oznacza, że wakacje dobiegły końca, a nasze pociechy wracają do przedszkoli i szkół. Po pandemii i różnych przeciwności jest to na pewno niezwykłe przeżycie. Uczcijmy to zatem wszyscy razem w iście bajkowym stylu. Niech nasze pociechy nie smucą się z powodu końca wakacji, a cieszą z nowego roku szkolnego, pełnego radości i dobrej zabawy.

Bajkowe stroje = bajkowe przygody

W tym momencie pojawia się pytanie – jak zapewnić bajkowy powrót do przedszkola naszym pociechom? Odpowiedź jest bardzo prosta – niech staną się swoimi ulubionymi bohaterami. A jak to zrobić? W tym zadaniu pomoże nam oczywiście bajkowy kostium. Przebrania dla dzieci oferują rozrywkę w zupełnie innym wydaniu, które skutecznie rozbudza wyobraźnię dziecka i potrafi zaabsorbować jego uwagę na długi czas. Stroje pozwalają dzieciakom przeistaczać się w swoich bajkowych, filmowych czy książkowych bohaterów i kreować swoje przygody, jak tylko chcą.

Pomyśl, ile radości przysporzy Twojemu dziecku wizyta w przedszkolu w przebraniu bajkowego bohatera! Czy pozytywnie wpłynie to na stymulowanie jego wyobraźni? Tak, a to oczywiście ogromna korzyść dla rozwoju naszych pociech. To przecież bardzo istotne, zwłaszcza w wieku przedszkolnym. Bajkowe stroje dla dzieci potrafią sprawić, że maluch może poczuć się jak bohater swojej ulubionej kreskówki, a wymyślanie przeróżnych historii i zabaw jest niemal nieograniczone. Podczas godzin spędzonych zarówno w przedszkolu, w domu, jak i na podwórku, taki kostium może okazać się świetnym sposobem na przykład na integrację z rówieśnikami lub – po prostu – chwilową nudę.

Jaki strój kupić?

Jeśli weźmiemy pod uwagę, jakie stroje wybierają dzieci w wieku od 3 do 7 lat, to możemy zaobserwować, że dwie kategorie przebrań zdecydowanie zdominowały rynek bajkowych kostiumów. Ciekawi nas, czy ten trend będzie zachowany również i w tym roku.

Kraina Lodu dla małych księżniczek

Elsa oraz Anna – te dwie księżniczki z niezwykłej bajki „Kraina Lodu” niemal osiągnęły status królowych wyobraźni większości małych dziewczynek. Ich olśniewające suknie oraz różnego rodzaju akcesoria związane z tymi postaciami wciąż biją rekordy popularności. Dziewczynki chętnie wcielają się w Elsę oraz Annę nie tylko podczas balów przebierańców, ale również w trakcie codziennej zabawy.

Misja ratowania przedszkola

A jakie stroje dla dzieci najczęściej wybierają mali chłopcy? Oczywiście przebrania superbohaterów! To właśnie oni najczęściej chcą ratować przedszkole przed nudą. Najchętniej kupowane kostiumy z tej kategorii to Hulk, Ironman, Spiderman oraz Kapitan Ameryka. Po ostatniej kinowej premierze filmów „Thor: Miłość i Grom” kostium tego bohatera też podbija wszystkie listy bestsellerów. To tylko dowodzi, że dzieciaki kochają przebrania superbohaterów, a zabawa w tych strojach jest dla nich niezwykle zajmująca, ciekawa i wymagająca kreatywnego myślenia. Jakoś trzeba udowodnić, że posiada się supermoce, prawda?

Kostium dla przedszkolaka

Jeśli chcesz sprawić, aby Twoja pociecha miała iście bajkowy powrót do przedszkola, pomyśl nad zakupem jednego z takich przebrań. Zdecydowanie najbardziej polecamy zaopatrzyć dziecko w taki strój, który będzie odwzorowywał postać jego ulubionego bohatera. Gwarantujemy, że nie ma nic przyjemniejszego, niż widok maluchów, które z uśmiechem na ustach wracają do przedszkola, aby uczyć się i spędzać czas z rówieśnikami – najlepiej na niesamowitej, bajkowej zabawie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.