Butterfly Cup 2024 – święto gimnastyki artystycznej w Halinowie

9 marca w hali sportowej w Halinowie odbyły się I Ogólnopolskie Zawody Gimnastyki Artystycznej Butterfly Cup 2024. Organizatorem zawodów były kluby GYM&JOY ACADEMY oraz RGA Warszawa.

W wydarzeniu udział wzięły 293 zawodniczki z 10 klubów, a wśród zaproszonych gości, którzy wspierali to wydarzenie oraz rozwój gimnastyki artystycznej, obecni byli Burmistrz Adam Ciszkowski, który objął to wydarzenie honorowym patronatem oraz  Sekretarz Gminy Halinów, Robert Grubka.

Butterfly Cup 2024

Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, a poziom jaki reprezentowały zawodniczki był bardzo wysoki dla tych kategorii.

Umiejętności oraz zaangażowanie uczestniczek pokazują, że wiele z nich ma potencjał, aby w rozwijać ten kierunek sportu przyszłościowo.

Ważne dla zorganizowania zawodów Butterfly Cup 2024 było zaangażowanie sponsorów. Dziękujemy firmie GLOV, Dax Cosmetics, Lines oraz Miodowy Kłos, dzięki którym uczestniczki otrzymały nagrody i upominki.

Butterfly Cup 2024

Partnerem wydarzenia była firma Lipiec Animacje Balonowe, która udekorowała salę na zawody, a patroni medialni to: VIP Magazyn, Mama SOS i TATA SOS.
Transmisję on line oraz obsługę sędziowską zapewnia firma rell.pl, a obsługę foto firma Fotogymart.

Zawody te były nie tylko pokazem umiejętności fizycznych, ale też wytrwałości oraz determinacji młodych sportowców. Uczestniczki prezentowały swoje zdolności w układach tanecznych oraz z przyborami, takimi jak skakanka, obręcz, piłka, maczugi oraz wstążka. Każdy występ był wyjątkowy i wymagał od gimnastyczek siły i wytrzymałości, ale też gracji, koordynacji ruchowej i rytmicznej, a także elastyczności i skoczności. Relację można zobaczyć na https://www.facebook.com/gymjoywaw

Sędzinami głównymi na Ogólnopolskich Zawodach Gimnastyki Artystycznej Butterfly Cup 2024 były panie Olga Skibitska oraz Oksana Majdańska.

Butterfly Cup 2024

Nie obyło się także bez wyróżnień kilku zawodniczek przez Panie sędziny.

Butterfly Cup 2024

Butterfly Cup 2024

Dodatkowe wyróżnienia jeszcze przyznał także Pan Burmistrz Adam Ciszkowski.

Butterfly Cup 2024

Rodzice zawodniczek z klubu GYM&JOY podziękowali organizatorom wydarzenia  Pani Justynie Świętochowskiej i trenerce Zofii Magdziarz.

Butterfly Cup 2024

Butterfly Cup 2024

Butterfly Cup 2024 to dla młodych gimnastyczek nie tylko przestrzeń do zaprezentowania swoich umiejętności, ale także promocja i dynamiczny rozwój tego sportu w tym rejonie. Dzięki zaangażowaniu organizatorów dziewczynki mają możliwość trenowania.

Zapraszamy na zajęcia: https://gymjoy.pl/ oraz https://rgacademy.eu/

Butterfly Cup 2024

Butterfly Cup 2024

https://www.facebook.com/gymjoywaw

https://gymjoy.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.