Męskie perfumy na wiosnę

Współcześni mężczyźni nie mniej chętnie dbają o urodę i dobry wygląd niż kobiety. Chętnie sięgają po nowinki w zakresie upiększania, a także skorzy są do zmiany perfum wraz z nadejściem nowej pory roku. Okazja do zakupu nowego pachnidła nadchodzi wielkimi krokami. Zbliżająca się wiosna, zachęca do porzucenia ciężkich, intensywnych i otulających zapachów, na rzecz tych lżejszych i delikatniejszych. Jakie perfumy męski są idealne na wiosnę?

Wiosenne nuty zapachowe w perfumach męskich

Wiosenne perfumy dla mężczyzn pachną zupełnie inaczej niż ten zimowe czy jesienne. Zachwycają one świeżością, rześkością i delikatnością. Nuty zapachowe, które w nich dominują to kwiaty leśnych konwalii, piwonii, aromaty drzewne. Wiosenne perfumy męskie, które dostępne są na https://tagomago.pl/collections/perfumy-perfumy-meskie, zachwycają też woniami owoców, kwiatów, oceanu, mięty i ziół. Dzięki temu nie są zbyt intensywne i nie przytłaczają otoczenia. Lekkie i rześkie zapachy lepiej też współgrają z wysokimi temperaturami.

Męskie perfumy

Najpiękniejsze perfumy męskie na wiosnę – Paco Rabanne Invictus

Szukając klasycznego męskiego zapachu na wiosnę, warto sięgnąć po Paco Rabanne Invictus. Zapach ten łączy w sobie lekkość i wyrazistość. Wydany w 2013 roku wyróżnia się sportowym duchem i bardzo dużą świeżością, Będzie on dodawał energii i chęci do działania nawet w najbardziej gorące dni. Aromaty, jakie odnajdziemy w Paco Rabanne Invictus to grejpfrut, mandarynka, jaśmin, nuty morskie. Mieszanka ta nie przytłacza, a jednocześnie jest wyraźna i intensywna. Paco Rabanne Invictus to idealne perfumy na wiosnę dla młodych, odważnych i pełnych radości mężczyzn.

Najpiękniejsze perfumy męskie na wiosnę – Armani Acqua Di Gio Profondo ETP

Wydane w 2020 roku perfumy Acqua Di Gio Profondo ETP są nowością wśród męskich perfum. Pachnidło zdecydowanie warto wypróbować wiosną. Skraplając się zapachem od Armaniego, poczuć można się jak na ciepłej, śródziemnomorskiej plaży. Takie wrażenia zapewniają składniki zawarte w Acqua Di Gio Profondo ETP, czyli cytrusy i morskie aromaty. Studzą one zmysły, nawet gdy temperatura rośnie. Ważnym składnikiem tego zapachu jest również rozmaryn i lawenda, które dodają całej kompozycji pazura.

Męskie perfumy

Najpiękniejsze perfumy męskie na wiosnę -Terre d’Hermès

Terre d’Hermès to jedne z kultowych męskich perfum XXI wieku. Swoją premierę miały one w 2006 roku i od razu zyskały bardzo dużą popularność. Za stworzenie tej wyjątkowej kompozycji odpowiada Jean-Claude Ellene. W prostym, minimalistycznym flakonie zawarł on nuty zapachowe kojarzące się z wiosną i pierwszymi ciepłymi dniami. Perfumy otwiera ostra, ale nienachalna nuta pieprzu. Po kilku minutach uwalniają się jednak zamknięte w Terre d’Hermès cytrusowe akordy. Niektórzy wyczują wśród nich grejpfruta, inni zapach pomarańczy. Zapach zamykają akordy cedru i nut drzewnych. Zapach ten jest lekki, iście wiosenny, a przy tym bardzo trwały – na skórze utrzymuje się on do 11 godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.