Wszystko, co musisz wiedzieć o mezoterapii Nucleofill

Procesy starzenia się skóry zaczynają się już około 20 roku życia. Skóra zaczyna tracić jędrność, staje się wiotka i podatna na zagniatanie. Pojawiają się również zmarszczki. Są to w zupełności naturalne objawy, jednak nie oznacza to, że nie możemy im przeciwdziałać. Zabieg Nucleofill to idealne rozwiązanie, które pozwala znacznie odmłodzić twarz! Dowiedz się nieco więcej!

  • Czym jest mezoterapia Nucleofill oraz jakie są wskazania do tego zabiegu?
  • Jak przygotować się do zabiegu Nucleofill?
  • Jakie są zalety mezoterapii?

Czym jest mezoterapia Nucleofill oraz jakie są wskazania do tego zabiegu?

Nucleofill jest innowacyjnym produktem do głębokiej regeneracji skóry. Wywołuje 3 kluczowe efekty, tj. lifting, działanie antyoksydacyjne oraz nawilżenie. Sam zabieg Nucleofill polega na wprowadzeniu za pomocą igły bądź kaniuli odpowiedniego preparatu w pożądane miejsca. Nie jest to bolesny proces, ponadto pozwala osiągnąć naprawdę satysfakcjonujące rezultaty.

Wskazania do mezoterapii Nucleofill to przede wszystkim:

  • odwodniona i niedotleniona skóra,
  • wiotka skóra,
  • skóra narażona na stres oksydacyjny,
  • rozstępy,
  • cellulit,
  • blizny,
  • zmarszczki.

W wyniku działania produktu Nucleofill skóra staje się nawilżona, jędrna i napięta. Pozwala to uzyskać zdrowy i wypoczęty wygląd skóry. Jeśli chodzi o cenę mezoterapii Nucleofill, wynosi ona około od 700 do 1 500 złotych, jednak dokładna cena może być uzależniona od konkretnej kliniki, w którym wykonywany jest zabieg, a także od preparatu, ponieważ możliwe jest wykorzystanie opakowania Nucleofill, które zawiera 2% polinukleotydu bądź np. 2,5%. Kupując jednorazowo cały pakiet kilku zabiegów możemy najczęściej sporo zaoszczędzić. Jest to więc ciekawa opcja – warto wziąć ją pod uwagę.

Jak przygotować się do zabiegu Nucleofill?

Mezoterapia Nucleofill wymaga odpowiedniego przygotowania. Poprzedza ją wizyta konsultacyjna, która ma na celu m.in. wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Nie jest ich wiele, zaliczamy do nich m.in. ciążę, cukrzycę, opryszczkę czy alergię na składnik preparatu. Jeśli wszelkie przeciwwskazania zostały wykluczone, pacjent zostaje zakwalifikowany do zabiegu. Na co najmniej 24 godziny przed zabiegiem nie powinien przyjmować żadnych leków, które rozrzedzają krew. Należy również zrezygnować z picia alkoholu. Jeśli pacjent na co dzień stosuje jakiekolwiek leki, warto, aby skonsultował to z lekarzem na wizycie konsultacyjnej. Aby zabieg Nucleofill przyniósł odpowiednie rezultaty, należy wykonać serię, która składa się z kilku mezoterapii. Każdą sesję powinno dzielić minimum 7-14 dni. Wówczas rezultaty będą naprawdę satysfakcjonujące.

Jakie są zalety mezoterapii?

Nucleofill to zabieg posiadający szereg zalet, a pierwszą z nich są efekty, jakie pozwala osiągnąć. Widoczne są naturalne i wyraźne rezultaty bez przerysowania rysów twarzy. Ponadto jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne, nie wiąże się z ciężkimi skutkami ubocznymi ani nie wymaga specjalnego okresu rekonwalescencji. Nie jest to bolesna metoda, jednak pomimo tego, osoby wrażliwe na ból, mogą zdecydować się na znieczulenie miejscowe w postaci kremu. Pacjenci, którzy go nie stosowali, opisują ten zabieg jako stosunkowo przyjemne. Ukłucia igły porównywane są do delikatnego szczypania. Jeśli chcesz pozbyć się zmarszczek bądź przywrócić swojej skórze jędrność, skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki Warszawa oraz umów się na wizytę konsultacyjną!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.