Do świetnych filmów potrzebujesz świetnych aktorów

Jestem uzależniony od filmów. Oglądam filmy wszędzie i zawsze. Kiedy mogę. Oglądam filmy odkąd technologia była gorsza niż dzisiaj. W tamtych czasach filmy nie były tak dobrze zrobione. To fabuła, reżyseria i świetne aktorstwo budowało prawdziwą linię.

Nie mówię, że technologia jest zła. Jestem po prostu zmęczony nowymi filmami, które skupiają się na efektach specjalnych i fantazji. Filmy o „prawdziwym życiu” znikają z obiegu. W dzisiejszych czasach, jeśli chcesz porozmawiać ze znajomymi o filmach, musisz porozmawiać o avatarze. Który miał budżet ponad 200 milionów dolarów. Z fabułą Pocahontas i czołowym aktorem, takim jak Sam Worthington (nic przeciwko niemu, ale myślę, że on jest zwykłym aktorem, może poniżej średniej). Jeśli chodzi o filmy z dzisiejszych czasów, to zdecydowanie polecam Menu

Przeszłość Była Lepsza

Nie widać już ludzi rozmawiających o filmach takich jak Ojciec chrzestny, Wściekły byk, Goodfellas, Forrest Gump, Zapach kobiety (by wymienić tylko kilka). A to dlatego, że nie robią już takich filmów.

Nie widzisz ludzi mówiących o Glengarry Glen Ross – z budżetem nieco ponad 10 milionów dolarów. Ale kto potrzebuje większego budżetu? Kto potrzebuje technologii? Kto potrzebuje efektów specjalnych, gdy masz aktorów takich jak Al Pacino, Jack Lemmon, Kevin Spacey , Ed Harris, Alec Baldwin. Te dialogi stworzone przez Davida Mameta…

Film Umiera

Obawiam się, że jak to ma miejsce w przemyśle filmowym, wielcy aktorzy staną się gatunkiem wymarłym, a filmy będą grali zwykli aktorzy. A może nawet roboty. Nowe pokolenie zapomni, o czym tak naprawdę są filmy. Jestem pewien, że wielu z was, którzy czytają ten artykuł, zdecydowanie się ze mną nie zgadza, ponieważ chcecie po prostu obejrzeć film i dobrze się bawić. Sprawić sobie przyjemność.

Nie jestem staromodny, nie mam nic przeciwko oglądaniu takich filmów od czasu do czasu. Myślę, że po prostu jest tego za dużo. Filmy zmieniły życie wielu ludzi. Może to po prostu sentyment. Jednak Jeśli szukasz doskonałej jakości filmów, warto sprawdzić na przykład https://vod3.pl. Doskonała jakość filmów oraz niesamowity standard gwarantują dobrą zabawę.

1 komentarz

  1. HubiFilm Odpowiedz

    Cineflix to dynamiczna strona z filmami CDA online, która oferuje szeroki wybór produkcji z różnych gatunków. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownik łatwo znajdzie tu ulubione filmy i seriale, zapewniając sobie doskonałą rozrywkę na każdą okazję. Filmy CDA Cineflix.pl to idealne miejsce dla miłośników kina, którzy chcą cieszyć się wysoką jakością filmów bez konieczności wychodzenia z domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.