Healthy Food – catering dostosowany do Twoich potrzeb

Czym musi wyróżniać się marka zapewniająca profesjonalny catering dietetyczny? Z pewnością znajomością rynku i potrzeb klientów, dążeniem do perfekcji w każdym obszarze działalności i elastycznością, która pozwala nawiązywać liczne, owocne współprace. Wszystko to cechuje Healthy Food Catering – markę, która już od 7 lat dowozi zdrowe i pożywne posiłki do klientów w całej Polsce. 

Dlaczego właśnie catering?

Jako firma proponująca cateringi dietetyczne jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności, jaka spoczywa na naszych barkach. Mamy bowiem okazję przyczynić się do promocji właściwych nawyków żywieniowych wśród naszych klientów. Chcemy, by każdego dnia wraz z pożywieniem dostarczali wszystkie niezbędne dla właściwej pracy ciała i umysłu składniki odżywcze, a ponadto mogli czerpać jak największą satysfakcję z każdego posiłku. To coś więcej niż biznes, to nasza misja!

Diety dla każdego

Bez względu na to, czy przygotowujesz się do zawodów sportowych, czy po prostu poszukujesz doskonale zbilansowanej diety – Healthy Food jest w stanie dostosować swoją ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy naszym klientom zarówno diety bogate w białko idealne dla wyczynowych sportowców, jak i diety niskowęglowodanowe czy tak popularne ostatnimi czasy diety keto. Jesteśmy ponadto w stanie zaproponować zbilansowane diety wege, a także posiłki pozbawione glutenu czy laktozy.

Jesz ile i jak często chcesz!

Healthy Food Catering daje wszystkim klientom możliwość wyboru z aż 10 specjalistycznych diet o zróżnicowanej wartości kalorycznej (poszczególne propozycje różnią się od siebie o około 200–300 kalorii), dzielonych na 3, 4, 5 lub 6 posiłków. Będziesz w stanie zatem wybrać opcję odpowiadającą Ci nie tylko pod względem ilości i proporcji poszczególnych składników odżywczych, ale też dostosowaną do Twojego trybu życia i przyzwyczajeń.

A może odżywcze dodatki? 

Swoją dietę z Healthy Food może ponadto wzbogacić o dodatkowe posiłki (np. dla bliskich lub znajomych), świeże soki owocowe i warzywne, czy specjalne shoty witaminowe. Jest z czego wybierać!

Skomponuj swoją dietę osobiście

Chcesz mieć ostateczne zdanie w kwestii wszystkich składników Twojej diety? Dzięki opcji Wybór Menu masz okazję zaplanować swoje posiłki w określonym zakresie kalorycznym, składające się wyłącznie z lubianych przez Ciebie potraw! Do wyboru masz aż 3 warianty diety, umożliwiające skomponowanie własnego, idealnego jadłospisu:

  • Economic wybór z 15 dań, 
  • Standard wybór z 25 dań, 
  • Premium wybór z 35 dań,

Co więcej, jeśli śniadanie lub kolację chcesz przygotowywać osobiście, a pozostałe dania otrzymywać od naszego kuriera, wszystko jest do dogadania!

Ekologicznie i bez zbędnej chemii

Nasza firma od lat sprzyja rozwiązaniom, które przyczyniają się do troski o środowisko naturalne. Decydując się na jedną z naszych diet, możesz wybrać ekologiczne opakowania z trzciny cukrowej. Standardowe plastikowe pojemniki wykonane są natomiast z materiału, który może być wykorzystany do recyklingu.

Naturalnym podejściem odznaczają się też nasi kucharze, dbający o to, by każdy posiłek przyrządzany był ze świeżych składników, bez sztucznych konserwantów i wzmacniaczy smaku. Doprowadzona do perfekcji procedura przechowywania i dostaw posiłków pod drzwi klientów gwarantuje zachowanie ich optymalnej temperatury, co ma kluczowe znaczenie nie tylko dla walorów smakowych pożywienia, ale także dla jego wartości odżywczych i zdrowia klientów.

Zapoznaj się z naszymi dietami i wybierz tę właściwą z katalogu Healthy Food. Na pewno znajdziesz coś w sam raz dla siebie! Postaw na jedzenie zdrowe, odżywcze, zróżnicowane i… stanowiące prawdziwą ucztę dla podniebienia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.