Fryzjerski niezbędnik. Czego potrzebujesz do komfortowej pracy w salonie?

Profesjonalny i chętnie odwiedzany przez klientów salon fryzjerski powinien być odpowiednio wyposażony. Dzięki niezbędnym akcesoriom styliści mogą właściwie i bezpiecznie wykonywać swoją pracę, a salon pozostaje czysty i wygląda estetycznie. Co powinno się znaleźć na liście zakupów do profesjonalnego salonu fryzur? Poznajmy niezbędne w każdym salonie akcesoria fryzjerskie.

Dobre nożyczki fryzjerskie to podstawa

Wysokiej jakości sprzęt do pracy na włosach klientów to podstawa w pracy fryzjera. Wybieraj nożyczki do strzyżenia sprawdzonych producentów – te z pewnością posłużą w pracy na dłużej i będą należycie spełniać swoją funkcję, bez uszkadzania i strzępienia włosów. Do cięcia na krótko i bardziej wymagających fryzur przyda się fryzjerska maszynka do strzyżenia oraz degażówki. Warto zaopatrzyć się od razu w dodatkowe części zamienne – noże, ostrza i osłonki, przydadzą się również sprawne akumulatory do ładowania maszynek.

Akcesoria fryzjera. Co trzeba mieć pod ręką?

Wszystkie akcesoria, które chcemy mieć w zasięgu wzroku, możemy włożyć do przypinanego w pasie, praktycznego przybornika czy kabury na nożyczki. Resztę przedmiotów umieszczamy na stanowisku – przyda się kufer fryzjerski, wózek lub dodatkowy pomocnik z szufladami. Co oprócz nożyc fryzjerskich włożyć do salonowych szafek? Niezbędne okazują się dobrej jakości przybory takie jak grzebienie, szczotka, klipsy i rozpylacze fryzjerskie. Pamiętajmy o lusterku, w którym klient będzie mógł się dodatkowo przejrzeć oraz przydatnym w koloryzacji dyspenserze na folię. Podczas nakładania koloru przydadzą się również pędzle do farbowania czy waga fryzjerska, która pomoże odmierzyć farbę. Wysokiej jakości sprzęt fryzjerski, kosmetyki do włosów i akcesoria do salonu znajdziemy na stronie https://fryzjersklep.pl Zachęcamy do odwiedzenia witryny i zapoznania się z szeroką ofertą produktów do salonu, w atrakcyjnych cenach.

Jednorazowe akcesoria dla fryzjerów – przyjmuj klientów czysto i schludnie

Oprócz dobrych nożyczek i sprzętu do stylizacji niezbędne są akcesoria typu pelerynki fryzjerskie, czepki, karkówki, folia do farbowania i fartuchy czy popularne ostatnio jednorazowe ręczniki z włókniny. Szczególnie te ostatnie ułatwiają codzienną pracę – nie wymagają prania chemicznego, dobrze chłoną nadmiar wody i zajmują niewiele miejsca. Jednorazowe pelerynki czy kołnierzyki fryzjerskie na kark są profesjonalnym i higienicznym rozwiązaniem, z pewnością lepiej odbieranym przez klientów. W zachowaniu czystości miejsca pracy niezbędna jest odpowiednia dezynfekcja fryzjerska. Co warto mieć w swojej szufladzie? W zachowaniu czystości i higieny w salonie niezbędne są akcesoria dezynfekujące – żele, płyny do dezynfekcji narzędzi i powierzchni. Zapewnią komfortową i bezpieczną pracę, a czysty salon będzie cieszył się dobrymi opiniami i przyciągnie kolejnych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.